Hakkımızda

Amil_Tohum_Tahil__Bakliyat_Hububat_Temizleme_Isleme_Sistemleri_Degirmen_Makineleri_ve_Teknolojileri_Hakkimizda

Hakkımızda:

Firmamız, süt sağım makineleri, ziraat aletleri ve tarım makineleri sektöründe hizmet vermektedir. 2001 yılında kurulan firmamız sektörde 20 yıla yaklayan tecrübemiz, yenilikçi teknolojilere dayalı üretim kapasitemiz, sorunları çözmek için geliştirdiğimiz mühendislik becerilerimizle tarım, ziraat, süt sağım makine ve ekipmanları alanında üretim, kurulum,  devreye alma çalışmalarının tümünde müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

Misyonumuz, süt sağım makineleri, sistemleri ve ziraat tarım aletleri konusunda, sektörün ihtiyaç duyduğu mühendislik, üretim, makine, sistem, proje, kurulum, teknik servis hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktır.

 

Vizyonumuz, “Süt sağım makineleri ve sistemlerinde başta olmak üzere tarım ve ziraat, makineleri, sistemleri alanında  global bir marka“ olmaktır.

 

Daima en iyi performansı gösterme çabası içerisinde olmayı, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı, sınırsız müşteri memnuniyeti yaratmayı, sürekli iyileştirmeyi, değişime bağlı uygulamalara hızlı geçebilmeyi, tüm ilişkilerimizde saygılı, şeffaf ve dürüst olmayı, çevre bilinci içerisinde davranmayı kendimize ilke edindik.

 

Küresel pazarda meydana gelen hızlı değişim ve gelişmeler, müşterilerimizin isteklerine yansımış ve üretimdeki kusursuzluk istekleri kalitede "sıfır hata" kavramını gündeme getirmiştir. Gençtar olarak olarak kalitedeki temel amacımız tüm ürünlerimizde kalite güvenliğini sağlamaktır. "Yalın Üretim" ve “Akılcı mühendislik modelini” birlikte kullanarak, üretim ve yönetim sistemlerimizi iyileştirmeye çalışıyoruz.

Ülkemizin

ÜRETEN

GÜCÜNÜN

yanındayız.